OnlyGames
Bine ati venit pe OnlyGames.
Gaming-ul este viata noastra!
OnlyGames
Bine ati venit pe OnlyGames.
Gaming-ul este viata noastra!
OnlyGames
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
OnlyGames

Gaming-ul este viata noastra.
 
AcasaAcasa  Servere  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bun venit pe OnlyGames! Viata noastra este gaming-ul, daca si viata ta inseamna gaming te invitam cu caldura alaturi de noi!
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

 

 Despre campanie!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Mr.Juice
Fondator
Mr.Juice


Ce Browser aveti? : Despre campanie! Br-goo10
Fost Nume: : ShAd0wS
Reputatie: : Fondator
Mesaje : 147
Bonusuri : 804
Multumiri Primite : 201
Localizare : Braila
Despre Tine : Good

Despre campanie! Empty
MesajSubiect: Despre campanie!   Despre campanie! Icon_minitimeSam Sept 10, 2011 8:42 am

Initiativa campaniei apartine lui Alex Filip, blogger ( turistu.ro) , masterand si pasionat de tot ceea ce inseamna turism, si a fost implementata cu sprijinul portalului Infoturism.ro.

In cadrul platformei de campanie, turistii sau potentialii turisti romani, isi pot impartasi impresiile, pozele sau filmuletele de calatorie din diferite zone mai mult sau mai putin cunoscute ale Romaniei, sub forma de motive pentru care imi place Romania. Singura rugaminte adresata participantilor consta in a-si prezenta impresiile intr-o nota pozitiva si optimista intrucat, asa cum spune si manifestul campaniei, doar atitudinea pozitiva poate calca in picioare prejudecatile, negativismul si obstacolele.

Pe parcursul campaniei, contributiile participantilor vor putea fi comentate si votate, urmand ca cele mai apreciate dintre ele sa intre intr-un Top 1000 de motive pentru care Asta-i Romania care ne place!.

Pe langa acest spatiu deschis si prietenos oferit romanilor, campania prezinta cititorilor numeroase curiozitati despre cultura, arta, istoria, obiceiurile si traditiile romanesti. De asemenea, exista si o sectiune numita Rezervat bloggerilor unde cei care detin un blog pot scrie articole mai ample realizate sub forma de guest post.

Portalul infoturism.ro alaturi de blogger-ul Alex Filip fac astfel un apel, prin intermediul campaniei, catre toti romanii care vor sa isi cunoasca partea frumoasa si aproape uitata a tarii!


http://romania.infoturism.ro

Despre campanie! 250x250_fata1
Sus In jos
https://onlygames.catsboard.com
Cosmarul
Level 1
Cosmarul


Ce Browser aveti? : Despre campanie! Br-goo10
Mesaje : 44
Bonusuri : 273
Multumiri Primite : 202
Varsta : 30
Localizare : Acasa
Timp Liber : de la 2 la 6
Despre Tine : Fericit

Despre campanie! Empty
MesajSubiect: Re: Despre campanie!   Despre campanie! Icon_minitimeLun Noi 21, 2011 6:31 am

Frumos Tare GG imi place
Sus In jos
 
Despre campanie!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre campanie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
OnlyGames :: Campanii :: Asta-i Romania care-mi place-
Mergi direct la: